Przejdź do głównej zawartości

ABOUT ME

Cześć! Z tej strony Ruda Julka. Witam Cię na moim blogu.
Ruda Julka, choć ani ruda, ani Julka. Mam na imię Ola, a włosy mam koloru blond. Nazwa bloga wzięła się od przezwiska z dzieciństwa, które określało całą mnie - roztrzepana i rozbiegana psuja, która nie umie wysiedzieć w miejscu przez dłuższy czas.
Obecnie jestem studentką drugiego roku psychologii. Wielu ludzi postrzega mnie jako spokojną dziewczynę, która zawsze jest przygotowana i wyspana. Jednak ci, którzy znają mnie bliżej wiedzą, że jestem niezwykle energiczna, zakręcona, a kiedy już się za coś wezmę - nie ma zmiłuj. W wolnym czasie czytam książki lub po prostu surfuję w Internecie w poszukiwaniu kolejnego ciekawego miejsca, w którym mogę się zakotwiczyć. Jeśli nie możecie znaleźć mojego nosa w żadnej książce, ani nie daję znaku życia na portalach społecznościowy to znak, że leżę w łóżku i śpię.


Prowadzenie bloga było moim marzeniem od dawien dawna, jedynak nigdy nie mówiłam o tym na głos. Z początkiem 2015 roku postanowiłam podjąć wyzwanie i sprawić, że pragnienie stanie się rzeczywistością. Strona była w budowie dłuższy czas, a ludzie, którzy wiedzieli o jej powolnym powstawaniu byli bardzo zniecierpliwieni. Teraz już jednak codziennie możecie być świadkami mojej recepty na szczęśliwe życie.

Dzięki, że tutaj wpadłeś! Twoja wizyta sprawiła uśmiech na mojej buzi, który będzie jeszcze szerszy, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i pozwolisz się przekonać, że trzynastka nie zawsze przynosi pecha:)